суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

ФК «Самбір» – ФК «Куликів» 1:1 (0:0), післяматчеві пенальті 3:1
м. Самбір, стадіон «Дністер». 2000 глядачів.
Арбітри: В. Кравченко, Р. Пузанський, А. Чулик (Львів).
Делегат ФФЛ: С. Понайда (Львів)
Голи: Габян (87) – Свінціцький (58).
Післяматчеві пенальті реалізували: Мазяр, Стецьків, О. Теплий – Міхеєв. Нереалізували: І. Теплий – Грешта, Гірський, Гриценко.
Попередження: М. Задорожний (36), Габян (76), Мазяр (82) – Гринишин (71), Гірський (72).
Самбір: Макогон, М. Задорожний (Павлів, 62), Міліщук (Стецьків, 75), О. Теплий, Лазар, Габян, І. Теплий, Леськів (Мазяр, 70), Лапицький (Варивода, 55), Ларин, Ковалик
Куликів: Савич, Гринишин, Гриценко, Гурка, Процик, Н. Бойко, Гірський, Грешта, Вербний (Міхеєв, 70), Свінціцький, Личак (Літун, 62)

Зазвичай, до фіналу пробиваються найсильніші колективи. Так сталося і цього разу. І «Самбір», і «Куликів» пройшли попередні етапи без втрат і фінальна гра мала вирішити, хто з ним володітиме титулом переможця Кубка. Зустріч двох амбіційних команд, які іншого завдання, окрім перемоги, немають, завжди викликає підвищений глядацький ажіотаж. Тому й не дивно, що звітний поєдинок зібрав чималу армію вболівальників. Давно вже не доводилося бачити на матчах обласних змагань такої кількості глядачів. Не залишилися без «свого дванадцятого гравця» і футболісти з Куликова, яких, незважаючи на сто кілометрову віддаль, приїхало підтримати біля двох сотень вболівальників. Тож, незважаючи на підсумкову перемогу одних і відповідно поразку інших, св’ято футболу, яким без сумніву і став фінальний поєдинок, вдалося на відмінно. Глядачі за справжньої футбольної погоди, стали свідками інтригуючої зустрічі двох практично рівних команд.
Вже зі стартовим свистком Віктора Кравченка на кожній ділянці поля почала точитися непоступлива боротьба за м’яч. Суперники прагнули нав’язати один одному той футбол, який мав принести їм перемогу. Першими на загострення пішли господарі: Дмитро Лапицький зі штрафного пробив повз ворота, а з ударом з гострого кута у виконанні Ігоря Леськіва справився Назар Савич. Куликівці відповіли небезпечним, але не досить точним ударом Миколи Грешти та ударом зі штрафного Тараса Гірського. В цей час, а розпочалася друга десятихвилинка гри, саме гості діяли більш активно і декілька разів опинялися на позиціях, з яких можна б було спробувати засмутити Михайла Макогона. Зокрема, після проходу Миколи Грешти не зміг як слід пробити по воротах Роман Свінціцький, а Назар Бойко після передачі Тараса Гірського пробив по центру воріт і «кіпер» легко заволодів «смугастим». Наступна «хвиля» атак була вже зі сторони самбірчан. Так після передачі Олега Теплого непоганого удару головою завдав Андрій Габян та повз ворота. Через хвилину Ігор Леськів пробиває зльоту – вище воріт. В наступній атаці господарі знову створили нервову напругу біля воріт суперника, однак завершальний удар Габяна заблокували оборонці. Не відсиджувалися біля власних воріт і гості. На 29-ій хвилині Володимир Вербний перехопив м’яча  і надіслав його у штрафний майданчик, та Макогон «прочитав» цей пас і випередивши Тараса Гірського заволодів м’ячем. На 33-ій хвилині Ігор Теплий пробиваючи з-за меж штрафного майданчика влучає у Назара Бойка. На думку декого із самбірчан м’яч влучає у руку, тож вони починають вимагати у арбітра призначити одинадцятиметровий, однак Віктор Кравченко незворушний і закликає гравців продовжити гру.  І тут знову м’яч опиняється у Ігоря Теплого та гостей рятує Назар Савич.
Початок другого тайму був за підопічними Юрія Дубровного, які взяли «шкір’яного» під свій контроль і провели декілька непоганих, щоправда, без завершального удару, атак на ворота господарів. Особливу активність у складі «Куликова»  у ці хвилини виявляв Микола Грешта, однак після його проходів і передач у штрафний майданчик уважно і надійно діяли оборонці. Саме після чергової передачі Грешти куликівці заробили право на кутовий, після якого і було відкрито рахунок. Роман Свінціцький вчасно опинився в потрібному місці і головою спрямував м’яча у сітку. Пропустивши, команда Михайла Ільчинського пожвавилася  і кинулася атакувати. Тож Назару Савичу роботи вистачало: з інтервалом у хвилину Назар забирає м’ячі  після ударів головою Габяна та дальнього пострілу  Ігоря Теплого.  Ще через дві хвилини після навісу зі штрафного головою пробиває Ярослав Варивода – Савич на місці. Став героєм епізоду воротар гостей і на 64-ій хвилині, коли зумів зреагувати на удар з декількох метрів у виконанні Олега Теплого. Проводили свої атаки і гості, однак вийти на ударну позицію самбірські оборонці їм не дозволили. Мали куликівці нагоди забити такий потрібний для них другий гол після виконання стандартів. Та Тарас Гірський пробив над воротами, а удар Микола Грешта прийшовся прямо по центру воріт і Макогон перевів м’яча на кутовий. З кожною зіграною хвилиною гості все більше наближалися до перемоги. Господарі за палкої підтримки своїх уболівальників, а особливо фанів «Ультрас Самбір», будь-що прагнули зрівняти рахунок. На 83-ій хвилині оборонці Куликова після удару Габяна вибили м’яча ледь не з лінії воріт. І все ж вберегти свої ворота «сухими» гостям не вдалося. На 87-ій хвилині черговий навіс самбірчан у штрафний майданчик завершився ударом головою Андрія Габяна. «Куля» перелетіла через Назара Савича, який вийшов на перехоплення, і опустилася за лінією воріт. Радості самбірчан у цю хвилину не було меж. А в компенсовані арбітром п’ять хвилин, господарі мали нагоду забити вдруге і не доводити гру до серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів. Та Назар Савич просто блискуче зреагував на удар Олега Теплого. Тож 1:1 і на команди очікувала футбольна лотерея – післяматчеві пенальті.
І тут себе найкращим чином проявив воротар «Самбора» Михайло Макогон, якому вдалося парирувати удари Грешти, Гірського та Гриценка. Тож не дивно, що саме «кіпер» господарів був названий найкращим гравцем цієї захоплюючої гри.
По завершенні поєдинку команди-фіналісти отримали з рук заступника голови ФФЛ Степана Понайди красені кубки та почесні грамоти переможця та фіналіста турніру з нагоди двадцятиріччя незалежної Федерації футболу Львівської області.