01.08. "Шахтар" Червоноград - "Галичина" Дрогобич 2:0

02.08. "Скала-2" Моршин - "Газовик-Хуртовина" Комарно 2:0

04.08. ФК "Бори" Бориничі - "Нафтуся" Східниця 0:2

04.08. ФСК "Яворів" - "Сокіл" Золочів 1:0

11.08. "Галичина" Дрогобич - "Шахтар" Червоноград 2:2

11.08. "Нафтуся" Східниця - ФК "Бори" Бориничі 3:2

11.08. "Сокіл" Золочів - ФСК "Яворів" 0:0

12.08. "Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скала-2" Моршин 1:1

1/8 фіналу

30.06. "Газовик-Хуртовина" Комарно - "Карпати" Кам'янка-Бузька 1:1, пен. 4:3

01.07. "Галичина" Сновичі - "Сокіл" Золочів 1:2

01.07. ФК "Городок" - "Галичина" Дрогобич 0:2

04.08. ФК "Бори" Бориничі - "Кар'єр" Торчиновичі 5:5 дод.час (основний 3:3), пен. 4:3

04.07. ФК "Миколаїв" - "Нафтуся" Східниця 2:4

04.07. ФСК "Яворів" - ФК "Пустомити" 3:1

25.07. "Скала-2" Моршин - ФК "Самбір" 4:1

25.07. "Рух" Винники - "Шахтар" Червоноград 2:4

Попередній етап.

ФК "Куликів": старт і фініш одночасно.

ФК "Куликів" - ФК "Бори" Бориничі 1:2 (0:1).

смт. Куликів, стадіон ФК "Куликів". 200 глядачів.

Арбітри: А.Наконечний, А.Смольський (обидва - Львів), Р.Давлятшин (Сокаль).

Делегат ФФЛ: А.Гринкевич (Львів).

Голи: Баглай (51) - Когут (43), Чернецький (90+1).

Попередження: Мацюра (16), Баглай (32) - Чернецький (58, 90+1).

Вилучення: Чернецький (90+1, друге попередження)

ФК "Куликів": Кантелюк (Пащинський, 3), Гринишин, Задорожний (Барабах, 72), Шкред, Мацюра, Женюх, Гірський, Баглай, Бойко (Томич, 67), Шафранський, Тимчишин

ФК "Бори": Чачунь, Когут, Середа, Трусь (Гавчак, 60), Крап, Литвин (Бойко, 80), Михальчук, Чернецький, Сухій, Павлів, Берладин (Підлісецький, 70)

Перед стартовою грою у Кубку Львівщини ФК "Куликів" зіткнувся з кадровими проблемами. Так, через різні причини  участь у грі не змогли взяти два Володимири - Уштан та Рацький. Ще одна неприємність очікувала на куликівську команду вже на самому початку гри, коли футбольне поле через ушкодження змушений був залишити "кіпер" команди Роман Кантелюк. Саме відсутність надійних тилів в особі Рацького та Кантелюка і стала однією із причин невпевненої гри господарів. Ще однією перепоною для Куликова стало і те, що після частих дощів газон місцевого стадіону перебуває у ненайкращому стані, і грати на ньому у комбінаційний футбол, так як полюбляють гравці ФК "Куликів", дуже важко. Однак ці причини ніяк не можуть слугувати виправданням для колективу, який показав доволі "беззубу" гру (особливо у першому таймі) і в якійсь мірі закономірно поступився.

Перший тайм поєдинку активніше відіграли гості, які відчули невпевненість оборони та воротаря Куликова і мали принаймі три хороші нагоди вийти вперед. Зокрема, на 26-ій хвилині після невпевнених дій воротаря надійно зіграв Задорожний і буквально з лінії воріт "виніс" м'яча в поле. Через три хвилини Берладин вийшов на хорошу позицію для удару та не влучив у ворота. Наступна атака була ще більш небезпечною. Після проходу і передачі в штрафний майданчик Павліва удару головою завдав Чернецький. Нащастя для команди з Куликова - м'яч пройшов в лічених сантиметрах від стійки воріт. Небезпечними були атаки підопічних Степана Михальчука  на 33-ій та 36-ій хвилинах, однак Когуту і Берладину не вдалося встигнути до м'яча і завдати удару. Господарі чи не вперше змусили вступити у гру Чачуня на 38-ій хвилині, коли з метрів 20-ти пробивав Бойко та м'яч став набутком воротаря. А на 43-ій хвилині "Бори" вийшли вперед. Тарас Гірський не за правилами зупинив суперника поблизу власного штрафного майданчика і після навісної передачі Когут ударом головою відправив "шкір'яного" у сітку воріт. Куликівські футболісти практично одразу ж відповіли на це своїм моментом. Після розиграшу штрафного хорошого удару завдав Баглай та м'яч пролетів біля стійки воріт.

Початок другого тайму розпочався так, як звикла до цього куликівська публіка, з атак підопічних Юрія Дубровного. Спершу Задорожному забракло якоїсь секунди аби пробити по воротах, а далі за гостей після проходу Гринишина і удару Шкреда, "зіграла" поперечина воріт. У повітрі "запахло" голом. І він відбувся. На 51-ій хвилині черговий прохід Задорожного завершився передачею в район воротарського майданчика і Андрій Баглай буквально увігнав м'яча у ворота. Проходить ще декілька хвилин і довлді непогано пробиває Гринишин та Чачунь забирає м'яча. Знову атака Куликова і Чачуню доводиться витягувати м'яча після дальнього удару Тимчишина та висловлювати зауваження захисникам після удару головою у виконанні Гринишина. На цьому атакувальний порив Куликова притих і вже Пащинському довелося рятувати свої ворота після дальнього удару Михальчука. Лстанні хвилин 15 - 17-ть проходили практично без воріт, тобто гра відбувалася між штрафними майданчиками команд. Гості, судячи з неквапливих дій свого голкіпера готувалися до додаткового часу, як несподівано отримали нагоду здобути перемогу. На останній компенсованній хвилині, необачно поблизу власного штрфного зіграв Шкред і Чернецький вискочивши з-за спини Мацюри перехопив м'яча і спокійно перегравши Пащинського приніс своїй команді перемогу.

Результати інших матчів.

"Шляховик" Запитів - ФСК "Яворів" 1:3 (Сениця 84 - Климак 20, 63, Т.Балабух, 48)

СКК "Пісочна" - ФК "Городок" 1:4 (Хомин 76 - Балух 5, 29, Франкович 58, Лейбюк 64)

"Галичина" Сновичі - "Гірник" Соснівка 3:0 (Вік. Сорочан 38, Гаранджук 63, Баляс 89)

ФК "Куликів" отримав суперника.

27 травня візьме старт черговий розиграш Кубку області. Цьогоріч бажання поборотися за почесний приз виявили 20 команд. В понеділок 17 травня відбулося жеребкування попереднього етапу змагань. Суперником ФК "Куликів" на цій стадії турніру став ФК "Бори" Бориничі. Гра відбудеться в Куликові в четвер 27 травня в 17 годині.