суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

17 листопада (середа)

ФК «Куликів» – «Шляховик» Запитів 8:3 (4:0)
смт. Куликів, стадіон ФК «Куликів». 500 глядачів.
Арбітри: В. Кравченко, Р. Якимик, А. Чулик (Львів).
Голи: Гірський (6 пен.), Н. Бойко (8), Свінціцький (38, 44, 50), Барановський (57, 86), Уштан (68) – Дева (63 пен., 85), Сениця (73).
Попередження: Гурка (24), Пащинський (83) – Ковалевський (17), Шафранський (18), Краївський (30)
Куликів: Савич (Пащинський, 70), Гринишин (Сливка, 58), Гриценко, Гурка (Задорожний, 58),  Процик, Н. Бойко (Літун, 60), Гірський, Грешта (Р. Бойко, 70), Вербний (Уштан, 55), Свінціцький (Міхеєв, 55), Личак (Барановський, 55)
Запитів: Кадира (Петров, 63), Кузик, Костик, Брунець, Вергун, Писько, Шафранський, Краївський, Котовенко (Притулка, 58), Дева, Ковалевський (Сениця, 65)

Півфінальний поєдинок у Куликові викликав неабияку цікавість у футбольної громадськості області. Адже зустрічалися дві амбіційні команди, які зробили високу ставку на перемогу у цьому турнірі. Родзинки грі додавало і те, що на поле у складі гостей вийшли нещодавні улюбленці куликівських вболівальників Сергій Шафранський та Ярослав Писько, які в чемпіонаті області захищали кольори куликівської дружини.
З стартовим свистком Віктора Кравченка господарі почали шукати шляхи до воріт Кадири. І досить швидко добилися успіху. Хтось із гравців «Шляховика» у власному штрафному майданчику збив з ніг Личака – пенальті. Тарас Гірський свій шанс не змарнував – 1:0. Не встигли куликівські вболівальники як слід порадіти цьому голу, як отримали новий заряд позитивних емоцій. Швидка атака за участю Личака та Свінціцького завершилася  пасом останнього на вільне місце, куди несподівано для оборонців гостей вбіг Назар Бойко. А ffl01переправити м’яча у сітку для куликівської «десятки» виявилося справою техніки. Футболістів Запитова, більшість з яких має чималий досвід виступів і у професійному футболі такий перебіг подій аж ніяк не влаштовував, тож вони спробували переломити хід гри і пішли в атаку. Однак, незважаючи на всі потуги Ковалевського, Деви, Шафранського, Писька куликівська оборона діяла уважно і надійно. На 14-ій хвилині господарі організовують швидку атаку і після передачі Гірського Личак мав виходити на «побачення» з Кадирою, однак Брунець вирішив цього не допустити і порушив правила. Віктор Кравченко цілком слушно трактував це порушення як «фол останньої надії» і «Шляховик» залишився у чисельній меншості. Ще одним покаранням за це порушення ледь не став постріл зі штрафного Гриценка та Кадира правильно обрав позицію і загрозу ліквідував. Перевага у одного гравця зразу ж почала даватися взнаки: підопічні Юрія Дубровного раз за разом проводили просто блискучі атаки, але при завершальному ударі їм просто неймовірним чином не фартило. Зокрема, Кадира врятував свою команду після пострілів Назара Бойка та Гірського. А коли і «кіпер» був безсилий, як у випадку удару головою у виконанні Гірського, на допомогу «прийшла» поперечина воріт. «Шляховик» більш-менш небезпечно відповів на 26-ій хвилині: Котовенко пробив з-за меж штрафного майданчика та м’яч зачепивши ногу когось із куликівців пройшов повз ворота. Ще через п’ять хвилин після передачі Шафранського пробив Дева – Савич у кидку забирає «сферу». Після цього гра знову перемістилася на половину поля «Шляховика» і на хороших ударних позиціях опиняються Гірський та Свінціцький, оборона «удар» витримує. А на 38-ій хвилині «шкіряний» втретє влітає за спину Кадирі. Грешта вийшов на ворота, перекинув м’яча на Свінціцького і Роман буквально з самої лінії воріт увігнав «кулю» у сітку. Через хвилину Свінціцький знову опинився на ударній позиції – та на допомогу Кадирі прийшла поперечина воріт, на простріл Бойка не зміг «замкнути» Грешта. І все ж куликівцям вдалося ще до свистка на перерву пробити «Шляховик» ще раз. Після багатоходової комбінації м’яч потрапив до Грешти, який і віддав завершальну передачу на Романа Свінціцького. Після цього всім стало зрозуміло, що другий тайм перетворюється у формальність.
ffl02Проте і після відпочинку господарі не зупинилися і на 50-ій хвилині Назар Бойко здійснив черговий фланговий прохід і «виклав» м’яча Свінціцькому. Роман своїм шансом оформити «хет-трик» скористався сповна пробивши метрів з 10-ти в кут воріт. Одразу ж хорошу нагоду «розмочити» рахунок мали гості, проте після розіграшу кутового Шафранський головою пробиває над воротами. Наставник «Куликова» Юрій Дубровний проводить низку замін, однак і резервісти доволі швиденько змогли організувати шосте взяття воріт. Прохід Міхеєва завершився пасом на Барановського і Володимир змушує запитів чан вчергове витягувати м’яча із сітки.  В цей час гра почала більше нагадувати футбольне шоу, а не принципову гру. Гравці обидвох команд, розуміючи, що підсумок гри вже ні у кого не викликає сумніву, почали грати «для вболівальників». Тож не дивно, що нагоди забити виникали ледь не щохвилини, причому декілька нагод мали і гості. А три з них в результаті принесли голи. Спершу Писько у боротьбі із Задорожним заробив пенальті, яке реалізував Андрій Дева. Куликівці на це відповіли голом Володимира Уштана, який «розстріляв» Петрова. «Шляховик» завдяки голу Ігоря Сениці зробив рахунок 7:2. А далі чудові нагоди забити мали куликівці, однак запитівський «Бартез» Віталій Петров рятував свою команду після ударів Задорожного, Барановського, Міхеєва, Сливки. На 85-ій хвилині після передачі Шафранського Андрій Дева красивим ударом вдруге пробиває Пащинського. А крапку у цій феєричній грі через хвилину поставив Володимир Барановський, пробивши повз Петрова після виходу віч-на-віч. По завершенні поєдинку гравці ФК «Куликів» отримали порцію  заслужених овацій від вболівальників.

ФК «Самбір» – «Карпати» Камянка-Бузька 1:0 (О. Теплий, 10)

У фінальному матчі в неділю 21 листопада у м. Самбір зустрінуться ФК «Самбір» - ФК «Куликів»