суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

"Хімік" Новий Розділ - ФК "Куликів" 3:4 (0:2).

м. Новий Розділ, стадіон "Галичина". 700 глядачів.

Арбітри: І.пак, В.Степаняк, Б.Гребінь (усі - Стрий)).

Делегат ФФЛ: О.Пасіка (Стрий).

Голи: Петляк (76), Тур (78), Лапко (88) – Баглай (20), Шафранський (27, 50), Мацюра (69).

Попередження: Роман (62).

„Хімік”: Рипновський, Роман, Островський (Гарапцьо, 50), Ковальчук, Дзера, Куманський (Петляк, 69), Голуб, Подоляк, Сидорський, Лапко, Тур

„Куликів”: Пащинський, Гринишин (Задорожний, 46), Рацький, Шкред, Мацюра, Баглай, Барабах, Гірський, Бойко,  Шафранський, Тимчишин

Перші хвилин 15-ть на полі була рівна гра і команди обмінялися потенційно гольовими нагодами Тура та Баглая, Дзери та Шафранського. А на 20-ій хвилині гості після влучного удару Андрія Баглая вийшли вперед. Невдовзі, Баглай, здійснивши фланговий прохід, вивів на ударну позицію Шафранського і рахунок стає 0:2. Під завісу тайму хороші нагоди змарнували Тур та Шафранський. З ударом «хіміка» справився Пащинський, а кращий «голеадор» цьогорічних обласних змагань не дотягнувся до мяча після передачі Мацюри. Після відпочинку команда Юрія Дубровного знову понеслася в атаку. І якщо після удару Мацюри надійно зіграв Рипновський, то з «пострілом» Шафранського після чергового проходу Баглая не справився б, напевне, і жоден інший «кіпер». Мав чудові нагоди аби збільшити свій бомбардирський доробок і Олександр Тимчишин, але цього дня йому знову нещастило. Зате на 69-ій хвилині вперше у цьому сезоні зумів відзначитися голом капітан куликівців Іван Мацюра. Сумнівів у перемозі гостей, напевне, вже небуло ні у кого ... крім гравців «Хіміка». Спершу Ігор Петляк та Роман Тур  скористалися невпевненими діями захисників і пробивали повз Пащинського, а на останніх хвилинах основного часу після навісу Романа красивим ударом головою Степан Лапко робить фактично неймовірне і скорочує рахунок до 3:4. Компенсовані хвилини господарі підбадьорювані своїми вболівальниками провели біля воріт суперника. Та лідер вистояв.