суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

ФК "Куликів" - ФК "Бори" Бориничі 6:2 (2:1).

смт. Куликів, стадіон ФК "Куликів". 200 глядачів.

Арбітри: А.Лютий (Львів), А.Смольський (Новий Яричів), Р.Давлятшин (Сокаль).

Делегат ФФЛ: В.Соломонко (Львів).

Голи: Тимчишин (15 пен., 90+3), Баглай (18), Шафранський (73), Гірський (86), Томич (90) - Чернецький (20), Р.Бойко (78).

Попередження: Мацюра (28) - Чачунь (15), Литвин (48).

„Куликів”: Кантелюк, Гірський, Рацький, Шкред, Мацюра, Женюх (Барабах, 55), Баглай, Уштан (Гринишин, 60), Н.Бойко (Томич, 78), Шафранський (Задорожний, 73), Тимчишин

„Бори”: Чачунь, Середа, Михальчук, Трусь (Р.Бойко, 68), Крап (Підлісецький, 87), Литвин (Когут, 73), Ленишин, Чернецький, Сухій, Грабовенський (Бучко, 64), Павлів (Іляш, 78)

Доволі напруженим і багатим на голи вийшов поєдинок у Куликові. І хоча господарі, якщо дивитися на рахунок 6:2, здавалося б, здобули досить легку перемогу, насправді, протягом більшої частини гри на полі йшла жвава і майже рівна гра. Так, господарі, маючи в своєму розпорядженні більш фахових гравців, демонстрували більш комбінаційну гру і були сильнішими в індивідуальному плані. А команда Степана Михальчука намагалася протиставити цьому надійну гру в обороні та швидкий перехід з оборони в атаку. Фрагментами це у досить молодої команди із Жидачівщини виходило, іноді - ні. Але своїми активними діями на полі «Бори» майже до кінця поєдинку тримали інтригу в грі і за це отримали схвальні відгуки про свою гру від керівників та вболівальників господарів. А це про щось таки і говорить.

Рахунок на 15-ій хвилині відкрив Тимчишин, який вдало виконав пенальті призначене за порушення правил проти Баглая. Через три хвилин черговий свій прохід Баглай з другого удару перевтілив у гол. Однак буквально в атаці у відповідь Олег Чернецький опинився сам на лінії штрафного майданчика і влучно пробив у верхній кут воріт. До кінця тайму команди обмінялися гострими атаками на вістрі яких опинялися Шафранський у господарів та Павлів у гостей. Після відпочинку і низки замін цікавий і динамічний футбол продовжився. Команди старалися на кожну атаку суперника відповідати своєю. Хоча підопічні Юрія Дубровного більше володіли мячем і гостріше грали попереду, але до 73-ої хвилини голів глядачі не побачили. На 73-ій хвилині Тимчишин вийшов на «побачення» з Чачунем і пробив повз воротаря. Поки м’яч котився до воріт його наздогнав Шафранський і вколотив у сітку, забивши таким чином у пятій грі поспіль. Та вже через пять хвилин Роман Бойко дальнім пострілом скорочує відставання до одного мяча. Після цього гості спробували зачепитися за нічию і втратили пильність біля власних воріт. Спершу Тарас Гірський після передачі Тимчишина робить рахунок 4:2. А в компенсовані арбітром хвилини після блискучих проходів Задорожного та Баглая відзначаються Томич та Тимчишин.