суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

ФК "Куликів" - ФК "Городок" 4:2 (2:0).

смт. Куликів, стадіон ФК "Куликів". 300 глядачів.

Арбітри: Я.Багрій, Т.Гринишена (обидва - Львів), Б.Ткачук (Радехів).

Делегат ФФЛ: І.Кульчицький (Львів).

Голи: Шафранський (8, 31), Бойко (48), Женюх (72 пен.) - Чорненький (52), Сливка (87).

Попередження: Дибко (13), Галамага (61).

„Куликів”: Кантелюк (Пащинський, 85), Гринишин (Задорожний, 66), Гірський, Рацький, Шкред, Мацюра, Женюх, Баглай, Уштан (Барабах, 59), Бойко, Шафранський

„Городок”: Новіков (Вишнянчин, 75), Дибко, Танечник, Осейко, Коцан, Юрчик (Сливка, 63), Саприка (Камінський, 51), Чорненький, Франкович (Василів, 75), Балух, Лейбюк (Галамага, 51)

Зустріч в Куликові між командами, перед якими ставляться завдання поборотися за звання переможця вищої ліги, вийшла багатою на голи та цікаві моменти. Та головного, того, чого очікують від таких матчів -інтриги, фактично не мала. На даний час підбір гравців у ФК «Куликів» є дуже високим і кваліфікованим. Азарт і молодість одних гравців вміло поєднана з розсудливістю і досвідом інших. Тож й не дивно, що вже з перших хвилин підопічні Юрія Дубровного взяли контроль над мячем і почали планомірні атаки на ворота Назара Новікова. І одна із перших атак стала результативною. Володимир Уштан подав кутовий і Сергій Шафранський буквально «з-під носа» воротаря головою переправив «шкір’яного» у рамку воріт. Відразу ж після пасу Гірського міг подвоювати рахунок Женюх та Новіков «витягнув» м’яча з кута воріт. Підопічні Василя Леськіва спробували перевести гру поближче до воріт Кантелюка і завдяки активності Ігоря Балуха їм вдалося декілька разів потурбувати куликівського воротаря. Та все ж це були лише поодинокі випади городоцької команди. Куликівські футболісти й надалі контролювали хід гри і на 31-ій хвилині  відзначилися вдруге. Причому, цей гол (забитий в три дотики) можна сміливо записати до кагорти найкрасивіших. Олег Женюх від центральної лінії виконав передачу на Баглая, який в дотик переправив на дальню стійку, а Шафранський випередивши захисника влучно пробив. Цей гол для Сергія став вже пятим у цьому сезоні і дозволяє йому й надалі утримувати «жовту майку» лідера бомбардирських «перегонів». До кінця першого тайму господарі створили ще низку гострих моментів біля воріт суперника, зокрема небезпечно пробивали Гірський, Женюх та Шафранський. Гості на це відповіли дальнім, але дуже небезпечним ударом Романа Саприки.

Друга половина гри розпочалася з третього гола у ворота «Городка». Шафранський виконав навісну передачу і Назар Бойко головою з лінії воротарського майданчика довів рахунок до 3:0 та відкрив лік своїм голам у складі «Куликова». Схоже, що такий рахунок дещо розслабило куликівців і на 52-ій хвилині Володимир Чорненький нсподівано для Кантелюка пробиває з-за меж «карного» майданчика. Та вже в наступні хвилини гри гравці з Куликова почали доводити, що гол в їхніх воротах це просто випадковість і знову раз - за разом проводили атаки на ворота гостей. Великим бажанням забити «горів» Олег Женюх, який декілька разів намагався засмутити Новікова своїми «фірмовими» дальніми ударами, та все марно. Тож не дивно, що коли після передачі Шафранського Андрія Баглая збили у штрафному майданчику і арбітр вказав на «позначку» партнери довірили виконати «вирок» саме Женюху. І екс-«карпатівець» відплатив за довіру сильним і влучним пострілом. Та все ж до честі гостей, вони намагалися за першої-ліпшої нагоди йти вперед і під кінець гри, коли  небо над Куликовом «розродилося» дощем, змогли відзначитися вдруге. Тарас Сливка замкнув головою навіс когось із своїх партнерів і змусив дебютанта «Куликова» Юрія Пащинського виймати м’яча із сітки воріт.

Відтак третя поспіль перемога ФК «Куликів» виводить колектив на вершину турнірної таблиці. А футболісти «Городка» натомість опускаються на четверту турнірну позицію.