суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

20 жовтня 2010 р.

СКК "Пісочна" - ФК "Куликів" 2:9 (0:0).

м. Пісочна, стадіон "Пісочна". 100 глядачів.

Арбітри:  Р. Пузанський, Я. Біць, А. Чулик (Львів).

Голи: Николишин (65), Микитин (88) - Гірський (58, 89), Свінціцький (62, 69), Личак (63), Барановський (71, 79, 83, 86).

Попередження:

„Пісочна”: А. Швед, Р. Швед, Котула, Микитин, Николишин, Ленько, О. Бойко, Кондур, Козак, Струк, Бочуляк

„Куликів”: Пащинський, Гринишин, Рацький, Задорожний (Либа, 62), Процик, Писько, Міхеєв (Гірський, 52), Н. Бойко, Вербний (Уштан, 52), Свінціцький, Личак (Барановський, 63)

У грі з одним із аутсайдерів першості куликівська команда вже з перших хвилин пішла в атаку. Тож біля воріт колективу з Миколаївщини щораз ставало «спекотніше». Близькими до взяття воріт були ледь не всі гравці атакувальної лінії Куликова, однак м’яч, наче зачарований, летів куди завгодно, тільки не у сітку воріт. То «шкір’яний» надісланий з двох метрів влучав у воротаря, то після того, як воротар був вже обіграний на заваді ставав захисник, то «кіпер» господарів демонстрував неймовірну реакцію і витягував «мертвого» м’яча, як це було після прицільного удару головою у нижній кут воріт у виконанні Личака. Одним словом, у першому таймі фортуна була на боці гравців Пісочної. Після відпочинку куликівці й надалі продовжували наганяти атаки на ворота господарів і нарешті на 58-ій хвилині м’яч таки перетнув лінію воріт суперника. Тарас Гірський, який вийшов на заміну, відгукнувся на простріл з флангу і увігнав «снаряд» у сітку воріт. Своєрідне «закляття» з воріт господарів було знято і як наслідок голи просто з «космічною» періодичністю стали влітати у ворота господарів. Спершу Роман Свінціцкий та Роман Личак скориставшись виходами віч-на-віч з воротарем забили по голу і цим практично зняли питання про переможця гри. Щоправда, господарі завдяки удару метрів з 25-ти Тараса Николишина один м’яч відіграли. Однак ще один влучний удар Романа Свінціцкого та «покер» Володимира Барановського доводять рахунок до 1:8. А насамкінець команди обмінялися ще голами у виконанні  Романа Микитина (після невпевнених дій Пащинського) та Тараса Гірського (красивий удар під поперечину з-за меж штрафного майданчика). Тож чергова розгромна перемога ФК «Куликів».