суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

Арбітри: В.Пономарьов (Львів), Р.Давлятшин, В.Альміз (обидва – Сокаль).

Голи: Гірський (17), Шафранський (45+1пен.).

Нереалізований пенальті: Шафранський  ФК "Куликів" (73).

Попередження: Рацький (12), Уштан (63).

„Куликів”: Кантелюк, Гірський, Рацький, Шкред, Мацюра, Женюх, Баглай, Уштан (Барабах, 67), Ковалевський (Задорожний, 56), Бойко, Шафранський

„Яворів”: Вишнівський, Мацько (М.Балабух, 71), Федор, Дутко, Кондра, Бубісь (Середа, 56), Валах (Ништа, 66), Блюс (Т.Балабух, 56), Дацко (А.Наконечний, 66), Олех (Тор, 75), Майгер

Оновлена куликівська дружина під керівництвом нового тренера Юрія Дубровного з першої гри має доводити своє реноме фаворита № 1 вищої ліги. Судячи з гри з командою Яворова куликівська команда готова підтверджувати свої намагання конкретними результатами. Вже з перших хвилин господарі, до складу яких напередодні приєднався відомий за виступами в елітних колективах Львова та Маріуполя Олег Шкред, взяли контроль над грою в свої «руки» і з кожною хвилиною посилювали тиск на ворота Івана Вишнівського. Нарешті на 17-ій хвилині захисник Тарас Гірський, пройшов по лівому флангу і з гострого кута пробив повз «кіпера» яворівчан, показавши нападникам своєї команди, як потрібно діяти при завершенні атак. Забивши, куликівці дещо заспокоїлися і лише під завісу тайму подвоїли рахунок. Назар Бойко був зупинений ціною фолу в штрафному майданчику і Віталій Пономарьов призначив пенальті. Удар Сергія Шафранського виявився сильним і влучним. Після відпочинку гравці «Куликова» за великої глядацької підтримки знову понеслися вперед. У штрафному майданчику гостей було доволі «спекотно», але ані декілька разів Шафранський, ані Задорожний з Баглаєм не змогли хоча б ще раз переправити «смугастого» у ворота. На 73-ій хвилині черговий прохід Андрія Баглая завершується передачею в штрафний майданчик, яку захисник перериває рукою. Ще один одинадцятиметровий. Та цього разу в дуелі Шафранський – Вишнівський перемогу святкує воротар. Під завісу гри гості з виходом на поле братів Балабухів заграли активніше, і двічі після ударів Миколи Балабуха в гру доводилося вступати Роману Кантелюку. 2:0 і Куликів розпочинає сезон з перемоги.