суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

Арбітри: Я. Багрій, В. Міняйло (обидва – Львів), А. Смольський (Новий Яричів).
Голи: Личак (24), Гірський (77), Міхеєв (84, 85).
Попередження: Сливка (63) – Вербний (40), Писько (55).
Городок: Вишнянчин, Дибко, Танечник, Осейко (Коцан, 83), Дуда, Юрчик, Сливка, Чорненький, Балух, Франкович, Лейбюк (Саприка, 32; Шурпета, 67).
Куликів: Савич, Гринишин, Рацький, Процик, Задорожний (Барабах, 88), Міхеєв, Н. Бойко (Гірський, 66), Вербний (Уштан, 74), Писько (Мацюра, 86), Свінціцкий (Барановський, 59), Личак (Либа, 88).

Завершальним акордом футбольного сезону 2010 року для колективу з Куликова була гра в Городку, з командою, яка ще могла посунути куликівську дружину з першої позиції. Для цього підопічним Василя Леськіва було достатньо здолати гостей з прийнятним для себе рахунком (а це 2:0, 3:1 або з різницею у три м’ячі) і за умови перемоги в завершальній грі у Новому Роздолі, саме б вони ставали переможцями вищої ліги. Та дозволити цього підопічні Юрія Дубровного супернику не могли і досить серйозно підійшли до головної гри сезону.
Початок поєдинку проходив в більшості в центральній частині поля. Щоправда було декілька випадів господарів, однак до ударів по воротах так і не дійшло. В середині тайму гості заграли активніше і це принесло результат. Роман Личак підступно пробив метрів з 15-ти і м’яч влетів у ворота. Ще через хвилину лише неймовірна майстерність Вишнянчина рятує Городок від другого пропущеного гола.  Далі знову було багато боротьби і обмаль загострень поблизу воріт. Куликівська команда дещо більше тримала «шкір’яного» за суперника, однак в основному всі головні події відбувалися між штрафними майданчиками команд.
Початок другого тайму не вніс істотних змін в дії команд. Було багато боротьби і лише зрідка гравці завдавали ударів у бік воріт, проте назвати ці удари небезпечними недоводиться. В другій половині другого тайму з виходом на поле Гірського у гостей запрацювали фланги і з’явилася певна перевага. Господарі почали не встигати за швидкими переміщеннями гостей і змушені були вдруге витягувати «бальона» із сітки власних воріт. А відзначився, пробивши зі середньої відстані, саме Тарас Гірський. Рахунок 0:2 змусив городоцьку команду йти в атаку і в одному із епізодів вони були близькими до успіху та Сливка не влучив по м’ячу. В ці хвилини на полі йшов відкритий футбол. А куликівці вже давно всім довели, що за такої гри їм рівних нема і ще двічі зуміли засмутити господарів та їхню армію вболівальників. З інтервалом у хвилину двічі м’яча у сітку відправив Дмитро Міхеєв, завершуючи багатоходові комбінації за участі Гірського, Барановського та Уштана. Після цього цьогорічне чемпіонство команди з Куликова вже не викликало сумнівів ні у кого. А першим гостей з цією подією привітав диктор городоцького стадіону.