суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

ФК "Куликів" - "Матриця" Добряни 3:1 (2:0).

Арбітри:  А.Кузик, А.Чулик (обидва - Львів), Р.Давлятшин (Сокаль).

Голи: Мацюра (17), Гірський (29, 78) - Павлучкович (81).

Попередження: Вербний (45).

„Куликів”: Савич, Рацький, Процик, Либа, Гринишин, Гірський, Столярик (Задорожний, 57), Мацюра, Вербний (Гладкий, 68), Барановський (Уштан, 62), Шпить

„Матриця”: Петрушка, Чорній, Мачоган, Череватий, Каліцун, Лісовський, Гутнікевич, Юроца, Гошовський, Павлучкович, Петрухін

Перевага господарів почала чітко вимальовуватися вже після стартового свистка Андрія Кузика. А ось до гострих ударів по воротах Тараса Петрушки вперше дійшло на 12-ій хвилині. Та Тарас впорався з ударом Барановського. А ось через 5-ть хвилин після пострілу метрів з 27-ми Івана Мацюри м’яч влетів у верхній кут воріт. Гості по-справжньому потурбували воротаря господарів в середині тайму. Та після дальніх ударів зі стандартів у виконанні Ігоря Мачогана та Ярослава Гутнікевича Назар Савич зіграв впевнено і загрозу ліквідував. А ось швидка атака куликівців стала результативною. Вербний віддав на Шпитя, а той, перевів на фланг на Тараса Гірського: удар лівою повз воротаря і 2:0. Через декілька хвилин прекрасну нагоду забити створив для себе Барановський. Обігравши декількох оборонців Володимир перекидав м’яча через Петрушку, однак фортуна вчергове відвернулася від нього і «кіпер» зреагував на цей удар. Через хвилину не скористався хорошою нагодою і інший куликівський форвард Петро Шпить. В другій частині гри підопічні Юрія Дубровного й надалі володіли перевагою і мали чимало нагод забити. Зокрема, близькими до успіху були Шпить, Вербний, Задорожний та Гірський. І все ж одну із атак господарі завершили результативно. Андрій Задорожний віддав на Гірського і Тарас провів свій 10-ий гол у цій першості. Щоправда, невдовзі гості після навісу зі штрафного Гутніккевича завдяки удару головою Василя Павлучковича один мяч відіграли. А ще через хвилину в ідентичній ситуації ледь не скоротили рахунок до мінімуму.