суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

Арбітри: Я.Біць, Р.Пузанський, Р.Гамалій (Львів).

Голи: Барабах (43), Н.Бойко (70) - Витак (77).

Попередження: Баглай (21), Задорожний (47) - І.Бойко (18), Витак (87).

„Куликів”: Кантелюк, Задорожний, Рацький, Шкред, Мацюра (Колодій, 73), Баглай, Барабах, Н.Бойко,  Шафранський, Тимчишин, Томич (Р.Бойко, 65)

„Жидачів”: Акбієв, Павлат, Джива (І.Кухарський, 46), І.Бойко (А.Кухарський, 46), Матвіїв (Витак, 46), Павлюк, Р.Крехтяк, А.Крехтяк, Орлик (Т.Кухарський, 70), Савчин, Кутельмах

Перед грою наставник ФК «Куликів» Юрій Дубровний мав чималі проблеми зі складом. Так через ушкодження не могли допомогти команді Володимир Уштан та Олександр Гринишин, а Тарас Гірський зляг з простудою. Тим часом стало відомо, що Олег Женюх, який до останнього часу підтримував свою форму виступаючи в складі нашої команди, підписав контракт з новачком Прем'єр-Ліги України луцькою «Волинню». Натомість залікувавши  спину повернувся у «рамку» воріт Роман Кантелюк. Зважаючи на ці втрати з перших хвилин на полі з'явився Св'ятослав Томич, який разом з Олександром Тимчишиним склали пару нападників. Тим часом найкращий бомбардир вищої ліги Сергій Шафранський діяв в середній лінії команди. В число резервістів на цю гру потрапили і двоє гравців юнацького складу Роман Бойко та Роман Колодій, і у другому таймі Юрій Дубровний дав їм шанс дебютувати в основному складі команди.

З перших хвилин господарі поля заволоділи ініціативою і на 8-ій хвилині мали чудову нагоду для того, щоб відкрити рахунок. Після проходу і передачі Андрія Баглая м'яч перелетівши через голови захисників опинився у Юрія Барабаха,який підключився до атаки і перебував сам в районі лінії воротарського майданчика.  Та прийнявши м'яч Юрій пробив вище воріт. В середині тайму черговий прохід і передача Андрія Баглая, цього разу м'яч опиняється на нозі у Св'ятослава Томича, та переграти воротаря він не зумів. Та все ж свою перевагу лідери першості змогли матеріалізувати у гол. Наприкінці тайму після розиграшу кутового Юрій Барабах виявився найспритнішим біля воріт гостей і реабілітовується за свій попередній промах та  відкриває рахунок. В другій половині гри атаки команди Юрія Дубровного продовжилися. Проте завершити їх результативно куликівці змогли лише в середині тайму. Сергій Шафранський зліва увійшов до «карного» і виклав «бальона» під удар Назару Бойку. Так рахунок стає 2:0. Одразу ж після цього мяч міг втретє опинитися у воротах гостей та Андрій Задорожний програв свою «дуель» Руслану Акбієву. На 77-ій хвилині гості, які протягом всієї гри намагалися ні в чому не поступатися лідеру, скоротили відставання до мінімуму. Юрій Барабах віддаючи пас Роману Кантелюку зробив це досить слабко, чим і скористався Ігор Витак. Досягти більшого жидачівцям господарі не дозволили, натомість Олександр Тимчишин міг закріпити перевагу своєї команди ще одним голом та пробиваючи після чергового проходу і пасу Андрія Баглая з близької відстані влучив у воротаря.

Тож хоча й мінімальна, але все ж таки перемога. Ювілейна, десята у цьому сезоні.