суперники результати МАТЧІ КУБОК статистика

Арбітри: Ю.Карп'як, Р.Якимик (обидва - Львів), Ю.Голубець (Городок).

Голи: Шафранський (11, 46), Гірський (37), Тимчишин (61, 87), Баглай (86).

Попередження: Яциків (72).

„Куликів”: Пащинський, Гринишин, Рацький (Задорожний, 59), Шкред, Мацюра (Томич, 65), Баглай, Барабах, Гірський, Бойко,  Шафранський, Тимчишин

„Сокаль”: Струж, Яциків (Пилипюк, 87), Сильвестер, Терпеливець, Лис, Береза, Кузміч (Матвєєв, 70), Ніколіхін, Мастикаш, Мисик, Маркусь

Вже зі старту гри господарі поля почали методично атакувати ворота сокальчан. На 11-ій хвилині Сергій Шафранський отримавши мяча  у штрафному майданчику вийшов на ударну позицію і «розстріляв» Стружа. Повівши в рахунку підопічні Юрія Дубровного й надалі багато і різноманітно атакували та вдруге відзначитися зуміли лише під кінець тайму. Тарас Гірський красивим ударом зі штрафного пробив під поперечину воріт. А до цього хорошу нагоду забити мали гості, які перед грою перебували на другій позиції у турнірній таблиці і мали сподівання «дати бій лідеру», та Мисик з вигідної позиції не зміг пробити повз Пащинського. Першотаймові 2:0 все ж залишали хлопцям Віталія Середюка шанси на те аби спробувати відігратися. Та ці шанси нівелювала перша атака Куликова в другому таймі і прицільний удар Шафранського з кута штрафного майданчика. Рахунок 3:0 дозволив господарям грати в своє задоволення, що вони і робили. Створивши чимало гольових моментів лише три з них вони перевтілили у голи. Двічі влучними ударами з 8-ми та 17-ти метрів відзначався Олександр Тимчишин, а Андрій Баглай влучним пострілом у дальній кут завершив свій індивідуальний прохід. Крім цього, Тимчишин двічі «дивом» не влучав у порожні ворота, а удар Баглая прийняла на себе поперечина воріт.