ФК «Куликів» - «Гірник» Соснівка 2:0 (1:0).

с. Віднів. Сільський стадіон. 200 глядачів.
Арбітри: Т. Шевчик, Р. Якимик (обидва – Львів), А. Смольський (Новий Яричів).
Голи: Онисько (34, 67).
«Куликів»: Лазарський, Сидорко, Гриценко, Михальчук, Гірський (Квасюк, 26), Бойко (Задорожний, 87), Рацький (Середа, 84), Шафранський (Сухій, 58), Брунець (Барановський, 63), Личак (Павлів, 53), Онисько (Міхеєв, 75).

Для учасників першої півфінальної гри це було вже друге очне побачення у цьому турнірі. Нагадаємо, що ці команди зустрічалися між собою у груповому турнірі і тоді перемогу з рахунком 3:1 святкували футболісти з Куликова. Відтак, і фаворитом у цій парі називали саме куликівську команду.
Початок поєдинку почав підтверджувати ці прогнози. Куликівці вже зі стартовим свистком Тараса Шевчика спробували нав’язати супернику свою гру і забити швидкий гол. Перший гострий момент у штрафному майданчику «Гірника» виник на другій хвилині. Шафранський відпасував на новачка «Куликова» Павла Ониська та удар досвідченого форварда заблокували оборонці. Через хвилину Онисько після скидки Бойка пробивав в один дотик та не влучив у ворота. Наступна, так би мовити, «хвиля» атак господарів припала на десяту хвилину гри, коли прицільного удару зі штрафного завдавав Гірський, щоправда Коваленко досить легко заволодів м’ячем. Через кілька секунд після цього, куликівці перехопили необачну передачу когось із захисників, і з-за меж штрафного пробив Шафранський, однак Коваленко у красивому кидку дотягнувся до м’яча і загрозу ліквідував. Відбивши стартовий натиск суперника футболісти з Соснівки почали діяти все впевненіше і поступово вирівняли гру. Хвилин двадцять на полі точилася вперта боротьба, м’яч досить часто переходив від однієї команди до іншої, однак гра, як кажуть, йшла без воріт. Все на що спромоглися команди в цей проміжок часу – це удари головою у виконанні Олега Смолинця та Ониська, які стали розминкою для воротарів. Та все ж більш високий клас гравців Куликова дався взнаки і приніс такий бажаний гол. На 34-ій хвилині простріл Назара Бойка оборонці перервали вибивши м’яча на кутовий. Навіс від кутового прапорця виконав Шафранський і Павло Онисько зігравши на випередження головою посилає «кулю» у сітку воріт. Поки «Гірник» приходив до себе куликівці завдяки активним діям Бойка заробили право на досить перспективний штрафний, проте удар Михальчука прийняли на себе оборонці. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги куликівської дружини.
 На початку другої половини гри команда Степана Михальчука знову отримала шанс засмутити суперника зі штрафного. Цього разу  виконувати стандарт взявся Артур Гриценко, однак м’яч прийняла на себе стінка із соснівчан. Через п’ять хвилин подібний шанс отримали вже гості. Роман Кондюх завдав гарматного удару та м’яч просвистів над перекладиною воріт Лазарського. Небезпечною була і атака у відповідь куликівців. «Свіжий» Остап Павлів «зачепився» за м’яч в центрі поля, обіграв свого опікуна і наближаючись до штрафного майданчика відпасував на Шафранського. Сергій, у боротьбі з захисниками, добрався з м’ячем практично до воротарського майданчика, однак завдати удару не зумів. До того ж зазнав ще й досить неприємного ушкодження і змушений був залишити футбольний газон лише з допомогою лікаря команди. А непоступлива боротьба тривала далі. До того ж, окрім боротьби з суперником гравцям доводилося «боротися» і з весняним газоном. Приємно, що обидві команди намагалися діяти в рамках правил і без зумисної грубої гри, в чому велика заслуга і арбітра, який своїми впевненими діями присікав будь-який прояв неповаги до суперника. На 67-ій хвилині поєдинку господарі зуміли закріпити свою перевагу в рахунку другим взяттям воріт. Барановський відіграв епізод «до кінця» і діставши м’яча поблизу лицьової лінії зробив вивірену передачу на Ониська і Павло прицільним ударом повз Коваленка оформив прем’єрний «дубль» у барвах нової для себе команди. Після цього соснівчани намагалися йти в атаку, однак оборона господарів під керівництвом Гриценка діяла злагоджено і надійно, не давши супернику жодного шансу потурбувати воротаря. З плином часу питання про переможця гри практично було знято, про що засвідчили і заміни, які зробив наставник гостей. До речі, після гри Василь Гавалко зазначив, що саме рівноцінність основних і резервних гравців суперника багато в чому спричинилася до невтішного для його команди результату. А ось резервісти його команди, ще не можуть бути рівноцінною заміною для гравців, які виходять в основному складі.  Та все ж «Гірник» мав досить хорошу нагоду скоротити рахунок. На 82-ій хвилині Махинька, якому протягом гри не дав «розгулятися» Сидорко, пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика та Лазарський був на «своєму» місці і зреагував на цей підступний удар. В кінцівці гри команди обмінялися ще декількома потенційно небезпечними атаками, щоправда, завершити їх прицільними ударами у ствір воріт ані «Куликову», ані «Гірнику» не вдалося.
Отже, футболісти з Куликова здобувши перемогу вдруге поспіль виходять до фіналу турніру. Минулого року у вирішальній грі куликівці мінімально поступилися «Карпатам» з Кам’янки-Бузькою. Як буде цього разу?