«Меморіал Ернеста Юста» - 2011.

ФК «Куликів» - «Сокіл» Великі Глібовичі 5:2 (0:2).

с. Віднів. Сільський стадіон. 300 глядачів.
Арбітри: Я. Багрій, Р. Якимик, Ю. Олійник (усі – Львів).
Голи: Личак (48, 65), Шафранський (54 пен.), Павлів (75), Н. Бойко (88) – Горбаль (10), М. Сенишин (28).
«Куликів»: Лазарський, Квасюк, Сидорко, Михальчук, Брунець (Задорожний, 58), Бей (Н. Бойко, 40), Вергун (Рацький, 30), Шафранський (Сухій, 72), Гірський, Барановський (Павлів, 46), Личак (Середа, 80).

Минулорічні переможці вищої та першої ліг зійшлися у матчі за перепустку до півфіналу. Цікаво, що і в минулорічному розіграші цього турніру суперники теж зустрічалися між собою на цьому полі, щоправда в 1/8 фіналу. Тоді куликівці впевнено здолали свого суперника з рахунком 6:1.
Звітна ж гра розпочалася з атак футболістів «Сокола» і це, схоже, виявилося для господарів деякою несподіванкою, адже м’яч в основному перебував на половині поля куликівців і гості мали декілька хороших нагод «розмочити» Лазарського. Зокрема, на хорошій для удару позиції опинявся Гвозд, небезпечно пробивав Мар’ян Сенишин. Ще в одному епізоді лише своєчасний вихід за межі штрафного майданчика Назара Лазарського врятував господарів від неприємностей. А ось перший небезпечний момент біля протилежних воріт виник лише на 9-ій хвилині, коли після передачі Брунця головою пробивав Барановський, однак «шкір’яний» став легким набутком Костюка. В наступній атаці «Сокіл» заробив право виконати кутовий удар і саме після його розіграшу вийшов вперед. Мар’ян Сенишин головою намагався пробити по воротах та м’яч відскочив до Горбаля і Дмитро пробиваючи з трьох метрів не схибив. Пропустивши гол, куликівці спробували відразу ж відігратися. Однак гравці «Сокола» діяли досить чітко при обороні і за першої нагоди переходили до контратак. На 27-ій хвилині Горбаль завдав удару з-за меж штрафного майданчика і Лазарський перевів м’яча на кутовий. Навіс від прапорця і воротар відбиває м’яча перед собою. Оборонці не змогли відразу ж винести його подалі і Мар’ян Сенишин зумів цим скористатися, пробивши практично під поперечину. 0:2 – і в повітрі запахло сенсацією. Куликівці кидаються відігруватися і незважаючи на досить високий процент браку при передачах таки створили декілька загрозливих ситуацій поблизу воріт «Сокола». Зокрема, двічі на хорошій позиції для удару опинявся Бей, одного разу Барановський. Однак безрезультатно. А ось одна із контратак гостей ледь не призвела до третього взяття воріт та Горбаль після передачі Закревського не влучив у кут воріт.
На другий тайм підопічні Степана Михальчука вийшли з єдиною метою – відіграти гандикап першої половини. І відразу ж перейшли до втілення своєї мети. Роман Личак отримавши м’яча на куті штрафного майданчика вирішує пробити і і не помиляється: м’яч влітає у дальній кут воріт. Наступна атака куликівців завершилася порушенням правил поблизу штрафного майданчика «Сокола». Гірський пробиває зі штрафного  та Костюк переводить м’яча на кутовий. Після подачі якого на ударній позиції опинився Шафранський та не зміг як слід пробити. Проте за хвилину Шафранський таки опинився в обіймах партнерів. Швидка багатоходівка завершилася порушенням правил проти Назара Бойка, Ярослав Багрій призначив пенальті і удар Сергія виявився точним. На це «соколята» відповіли непоганим ударом Закревського, однак куликівців було вже не зупинити. Гострі моменти біля воріт Костюка виникали ледь не щохвилини. Бойко, Личак, Шафранський, Павлів пробивали з різних позицій та оборонці «Сокола» «стояли стіною» у власному штрафному майданчику. І все ж господарям вдалося забити втретє. Трьохходівка Шафранський – Михальчук – Павлів завершилася ударом останнього, Костюк м’яча відбив та першим на добиванні опинився Роман Личак і оформив «дубль». Цей гол дав футболістам з Великих Глібовичів зрозуміти, що вони свій шанс на позитивний результат вже фактично втратили. А куликівці продовжували організовувати свої атаки. На 73-ій хвилині Гірський зі своєї половини поля виконав передачу до штрафного майданчика опонентів, Костюк мав забирати м’яча, однак помилився і Остап Павлів практично з нульового кута надіслав «смугастого» у сітку. Через декілька хвилин «кіпер» гостей дещо реабілітувався за свою помилку «витягнувши» м’яча з «девятки» після прицільного удару Сухія, а згодом впорався із пострілом Гірського. Та до завершення поєдинку йому таки довелося ще одного разу виконувати неприємну для себе роботу – витягувати м’яча із сітки власних воріт. Після комбінація за участі Задорожного та Павліва м’яч отримав Назар Бойко і влучно пробив у кут воріт.
Здобувши вольову перемогу куликівці продовжили свій турнірний шлях «Меморіалом».