«Меморіал Ернеста Юста» - 2011.

«Рата» Великі Мости - ФК «Куликів» 0:10 (0:4).

Арбітри: В. Альміз (Сокаль), Т. Стародуб (Червоноград), Р. Давлятшин (Сокаль).

Куликів: Венчак (Пащинський, 73), Квасюк (Середа, 62), Гриценко, Михальчук, Брунець (Задорожний, 63), Н.Бойко (Міхеєв, 46), Вергун, Бей, Гірський (Бубен, 68), Шафранський (Ільчишин, 66), Барановський (Павлів, 55).
Голи: Шафранський (11, 65), Гірський (17, 23, 61), Бей (35), Михальчук (53), Павлів (68, 90), Міхеєв (80).

Господарі поля, в складі яких на поле вийшло і декілька гравців з минулорічного складу добротворського «Енергетика», в перші хвилини гри виглядали досить непогано навіть на фоні такого суперника, як «Куликів». Та досить швидко все стало на свої місця і досвідченіші футболісти команди гостей взяли м’яч під свій контроль і почали раз-пораз загрожувати воротам Шмуля. Лік забитим голам на 11-ій хвилині відкрив Сергій Шафранський: після його удару зі штрафного м’яч від стійки влетів у ворота. Досить швидко підопічні Степана Михальчука подвоїли перевагу. Тарас Гірський отримав м’яча у воротарському майданчику і проштовхнув «кулю» повз воротаря у сітку. На екваторі тайму чергова атака гостей принесла їм радість від забитого гола. І знову відзначився Гірський. Цього разу Тарас скористався ефектним пасом п’ятою Барановського і пробив у дальній від «кіпера» кут воріт. Наступне взяття воріт «Рати» відбулося на 35-ій хвилині. Цього разу свій «автограф» у воротах залишив Мар’ян Бей. В другому таймі «побиття» команди з Сокальщини продовжилося. Почин зробив Ростислав Михальчук, який вдало підключився до розіграшу кутового і метрів з десяти пробив повз Шмуля.  На 61-ій хвилині після передачі Шафранського влучного удару завдає Тарас Гірський і оформлює «хет-трик». Проходить ще чотири хвилини і вже Сергій Шафранський приймає вітання від партнерів. Та рахунок 7:0 не зупиняє куликівців. Тепер до «справи» беруться гравці, які вийшли на заміну. Спершу після передачі Гірського забиває Остап Павлів. На 80-ій хвилині багатоходова атака «Куликова» завершується пасом Бея на Міхеєва, удар Дмитра і за мить м’яч вдев’яте опиняється за спиною воротаря. А до 10:0 на останній хвилині гри рахунок доводить, забиваючи вдруге в матчі, Павлів.