ФК «Куликів» – ФК «Пустомити» 1:1 (0:1), 3:2 пен.

Арбітри: А.Наконечний, Р.Якимик (обидва - Львів), Ю.Голубець (Городок).

Голи: Головачук (55) - Наумко (30 пен.).

Піляматчеві пенальті забили: Гірський, Женюх, Бойко - Пушкар, О.Яценко.

Незабили: Головачук, Ковалевський - Наумко, Гринишин, Карабін.

Попередження: Рацький (37) - Хмизов (11).

«Куликів»: Кантелюк, Рацький, Барабах, Гірський, Гурка, Бойко, Баглай, Женюх, Шафранський (Задорожний, 46, Томич, 81), Ковалевський, Писько (Головачук, 46).

«Пустомити»: Костюк, Наумко, О.Яценко, Сеньків, Побережний, Карабін, Грицик, Гринишин, Хмизов, Пушкар, Мозіль (А.Яценко, 82).

У Пустомитах в грі за перепустку до півфіналу зійшлися господарі поля та гості із Куликова. Жодну із команд неможна було віднести до явного фаворита у цій парі, відтак обидва колективи мали великі сподівання на те, щоб святкувати перемогу. І як засвідчила гра і результат, клас команд виявився майже однаковим. Шкода лише, що погода внесла свої корективи і гравцям прийшлося грати на полі вкритому шаром снігу. Саме ця обставина суттєво вплинула на гру, адже сніг доволі часто стававна заваді як мячу так і гравцям.

Перший небезпечний момент виник біля воріт господарів. На 7-ій хвилині новобранець «Куликова» Ярослав Писько опинився на досить зручній для удару позиції та пробив повз рамку воріт. Господарі на це відповіли штрафним у виконанні Олександра Гринишина та Роман Кантелюк, для якого це була дебютна гра у формі «Куликова», з допомогою перекладини загрозу ліквідував. Далі невеликою перевагою заволоділи гравці «Пустомит», які швидше за суперника призвичаїлися до поля і почали грати у простий на перший погляд, але доволі дієвий при такій погоді, футбол: прийняв і закинув вперед за спини захисників. Така тактика цілком себе виправдала і, головне, принесла результат. На 30-ій хвилині Юрій Барабах не за правилами зупинив вихід віч-на-віч з воротарем Андрія Мозіля і арбітр призначив пенальті. Удар з позначки у виконанні Андрія Наумка виявився точним і підопічні Сергія Зайцева вийшли вперед. Куликівці могли відігратися під завісу тайму, однак Ярослав Писько після подачі зі штрафного Андрія Баглая не влучив у ворота.

На другий тайм команда Юрія Дубровного вийшла з єдиною метою переломити хід гри і відіграти пропущений мяч. Замість Сергія Шафранського та Ярослава Писька, які напередодні відіграли у складі міні-футбольного львівського «Динамо» (і, до речі, стали переможцями першої ліги чемпіонату України) на полі з’явилися Андрій Задорожний і Сергій Головачук. І саме Задорожний відразу ж мав чудову нагоду зрівняти рахунок та не зміг як слід пробити у практично порожні ворота. Тиск команди з Куликова з кожною хвилиною тільки посилювався і біля воріт Павла Костюка почали виникати «пожежі». На вістрі атак опинявся Сергій Головачук, і якщо на 50-ій хвилині «кіпер» справився з його ударом, то на 55-ій хвилині – ні. Тим більше, можна сказати, що Павло допоміг Головачуку відзначитися, адже  після дальнього пострілу Михайла Гурки не зумів зафіксувати м’яча і той опинився на нозі у Головачука. Зрівнявши рахунок куликівська команда й надалі володіла перевагою і прагнула недоводити справу до післяматчевих одинадцятиметрових ударів. Близькими до цього були Олег Женюх та Назар Бойко та їхні дальні постріли стали набутком Костюка. Відтак фінальний свисток Андрія Наконечного зафіксував нічию 1:1.

В серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів більш вправнішими виявилися пенальтисти Куликова та їх воротар Роман Кантелюк, який зумів відбити два удари, а ще один пройшовся повз його ворота. Тож «Куликів» ще на один крок наблизився до боротьби за перемогу у цьогорічному турнірі.