LV_ФУТБОЛ

гостьова

ФК «Куликів» – «Сокіл» Великі Глібовичі 6:1 (4:0).

Арбітр: Ю.Карп’як (Львів).

Голи: Ковалевський (6, 13, 42 пен., 81), Баглай (40), Любежанін (52) – Б.Синчишин (80).

«Куликів»: Савич (Папп, 61), Рацький (Остапець, 70), Барабах (Либа, 50), Гірський (Задорожний, 58), Гурка (Середа, 52), Бойко, Баглай, Мацюра (Любежанін, 46), Шафранський, Ковалевський, Головадчук (Томич, 61).

Волею жеребу в одну пару було зведено ФК «Куликів» та «Сокіл» Великі Глібовичі, команди, які стали переможцями груп на першому етапі змагань. Та як виявилося, клас команд-суперників на даному етапі є доволі різним. Відтак команда із Куликова, під керівництвом нового головного тренера Юрія Дубровного, доволі легко перемогла свого опонента.

Розпочалася гра з швидкого і дуже красивого гола куликівців. Назар Бойко навісив з флангу і Роман Ковалевський перебуваючи спиною до воріт наважився пробити через себе. Такий акробатичний прийом йому вдався на славу і рахунок було відкрито. Номінальні гості спробували відповісти на це і провели декілька доволі гострих вилазок до воріт Савича, та Назар, який лише нещодавно залікував травму, діяв впевнено і недозволив м’ячу опинитися за своєю спиною. На 12-ій хвилині Володимир Рацький пасом зі своєї половини вивів на побачення з  Тарасом Дацьком Сергія Головадчука, однак молодий форвард не зміг обіграти воротаря. Те, як потрібно реалізовувати такі моменти, буквально через хвилину показав Роман Ковалевський, який отримавши передачу від Михайла Гурки, легко переграв «кіпера». Повівши 2:0, куликівці й надалі йшли великими силами на ворота «Сокола», і якби були більш точними при завершенні своїх атак, то могли б довести рахунок до цілком непристойного. Чудові нагоди щоб відзначитися були у Баглая, Головадчука, Бойка, Мацюри, Ковалевського. Але в одних епізодах зазначених гравців підводила точність при завершальному ударі, в інших – загрозу ліквідували оборонці та воротар. І все ж за свою активність і наполегливість куликівські футболісти були винагороджені ще двома голами. Спершу Андрій Баглай отримавши передачу від Івана Мацюри перекинув «шкір’яного» через воротаря, а через дві хвилини Сергій Головадчук був зупинений в штрафному майданчику з порушенням правил і Юрій Карп’як призначив пенальті. Партнери вирішили надати шанс зробити хет-трик Ковалевському і Роман сповна цим скористався пробивши сильно і влучно.

Початок другого тайму ознаменувався черговим вибухом емоцій у прихильників «Куликова». Це Олександр Любежанін після масованої атаки виявився найспритнішим біля воріт «Сокола» і довів рахунок до 5:0. А далі Юрій Дубровний дав шанс проявити себе гравцям, які ще не мають гарантованого місця в заявці «Куликова» на новий сезон. Та грати на рівних навіть з найближчим резервом свого суперника для команди із Великих Глібовичів виявилося не під силу. Гра й надалі проходила під акомпонемент атак старших за рангом. Центральна вісь «Куликова» Либа, Бойко та Шафранський тримала контроль над мячем і раз-по-раз організовували «наскоки» на ворота Дацьківа та безрезультативно. А ось одна  із нечисельних атак «соколят» стала гольовою. Оборонці з порушенням правил зупинили прохід гравця «Сокола» біля лінії штрафного майданчика і Богдан Синчишин пробив зі стандарту повз стінку у кут воріт. Орест Папп не зміг виручити і рахунок став 5:1. Та вже у наступній атаці куликівська команда знову довела свою перевагу до пяти мячів. Назар Бойко, вийшов віч-на-віч з воротарем, пробив і мяч від рук «кіпера» опинився на нозі Романа Ковалевського, який забивши свій четвертий гол, підвів жирну риску в цьому поєдинку.