гостьова

ФК «Куликів» – «Кордія» Зашків/Конюшки 2:0 (1:0).

Арбітр: Т.Корінь (Львів).

Голи: Головадчук (5), Ковалевський (71).

У грі між географічними сусідами фаворитом називали команду із Куликова. Тож не дивно, що вже з перших хвилин на ворота «Кордії» посипалися атаки. І цей стартовий штурм ознаменувався голом. Дебютант «Куликова» Сергій Головадчук отримав передачу на лінії штрафного майданчика, розібрався з оборонцем і невідпорно пробив повз Ігоря Юрчака. Повівши в рахунку куликівці й надалі більше володіли м'ячем і гостріше атакували. А на 15-ій хвилині гравці із об’єднаної команди Зашкова/Конюшок опинилися у чисельній меншості, після того, як Тарас Корінь за два попередження був змушений вилучити з поля Олега Цюпку. Схоже, це дещо розслабило куликівців і гра вирівнялася та проходила в основному в центральній частині поля. На 37-ій хвилині команда Володимира Кондура отримала право на кутовий і Роман Свінціцький виконуючи подачу влучає у стійку воріт. На це у куликівців знайшлася гідна відповідь та Сергій Шафранський не зміг влучити у дальній кут воріт після передачі Романа Ковалевського.

Другий тайм гри проходив знову за переваги куликівської дружини. Поблизу воріт Романа Гондецького доволі часто виникали гострі моменти та оборона «Кордії» на чолі з Романом Самчуком діяла доволі впевнено і злагоджено, тож до завершального удару справа майже не доходила. Найбільш реальна нагода подвоїти рахунок у гравців «Куликова» виникла на 60-ій хвилині, однак після удару Івана Мацюри чудово зіграв «кіпер», а Шафранський, який намагався добити мяча, не влучив у ворота. І все ж куликівці змогли вдруге відзначитися. Михайло Гурка практично з центра поля видав пас на хід Ковалевському і Роман вийшовши віч-на-віч з воротарем пробив у кут воріт. Отож, 2:0 і «Куликів» разом із червоноградським «Шахтарем» забезпечив собі місце у наступному етапі змагань. А хто з цих команд стане переможцем групи вирішить їх очна зустріч у заключному турі групового турніру.