ФК «Куликів» – «Вишня» Судова Вишня 2:1 (2:0).

Арбітри: Ю.Карп’як, Р.Холявко, Р.Гамалій (усі - Львів).

Голи: Шафранський (18), Бойко (20) – Смола (57).

Попередження: Задорожний (15), Женюх (32), Мацюра (70) – Сидорко (16), Краївський (80), Борис (86).

«Куликів»: Кантелюк, Рацький, Яремчук (Барабах, 46), Гірський, Задорожний, Баглай, Женюх, Мацюра, Літун, Шафранський (Ковалевський, 57, Писько, 77),  Бойко (Головачук, 86).

«Вишня»: Котович, Дацко, Сидорко, Смола, Брунець, Головач (Барановський, 63), Вергун (Михальчук, 46), Плювак, Уштан (Борис, 46), Краївський, Майгер.

Півфінальна гра між командами Куликова та Судової Вишні відбувалася на стадіоні села Віднів. Відтак, команда з Куликова отримала деяку перевагу, адже фактично грала вдома. У зустрічі двох рівних суперників саме ця обставина доволі часто грає вирішальну роль. Окрім цього куликівські футболісти отримали і велику глядацьку підтримку від своїх земляків, яких незважаючи на шести кілометрову віддаль від Куликова зібралося чимало. Цікаво, що небули обділені підтримкою своїх вболівальників і футболісти із Мостищини, підтримати яких, незважаючи на доволі далеку дорогу приїхало декілька десятків прихильників команди. До початку гри керівники ФК «Куликів» з великою повагою ставилися до свого суперника і шапкозакидацьких настроїв у їх словах невідчувалося. Натомість, навіть незважаючи на відсутність досвідченого Михайла Гурки, мали віру у силу своєї команди.

Команда Степана Михальчука вийшла на поле практично в тому ж складі, яким грала і в минулому сезоні. Єдиним новачком, який з’явився в основі став Іван Дацко (екс – СК «Новояворівськ»), а на лаві запасних перебував найкращий бомбардир минулорічної першої ліги в складі ФК «Самбір» Юрій Борис. В команді Юрія Дубровного цього разу теж з’явилися нові виконавці – Володимир Яремчук та Назар Літун, який маючи вільний час, вирішив допомогти рідній команді.

Перші хвилини гри проходили в основному між штрафними майданчиками і жодна із команд відчутної переваги не мала. Та поступово гравці з Куликова завдяки активності своєї центральної вісі почали більше контролювати мяч і це вилилося у голи. Спершу на 18-ій хвилині після швидкої атаки Назар Літун переадресував мяча на Сергія Шафранського, який незважаючи на протидію оборонця та доволі гострий кут зумів завдати прицільного удару. Поки «Вишня» приходила до тями куликівці організували другий гол. Шафранський з Літуном розібралися з опонентами на фланзі і Літун переадресував «смугастого» на Мацюру, який в дотик віддав під удар Бойкові. Постріл Назара з 17-ти метрів був сильним і влучним, тож Котовичу довелося вдруге виймати мяча із сітки власних воріт. Після цього команда із Мостищини спробувала перевести гру поближче до воріт Кантелюка, але на заваді їм ставали мобільні дії суперників та ... пориви вітру, які часто недозволяли м’ячу здійснювати свій політ. Натомість номінальні господарі граючи за вітром намагалися збільшити свою перевагу. Так на 34-ій хвилині після передачі Женюха головою пробивав Літун, але надійно зіграв Котович. Під кінець тайму команди обмінялися гострими моментами. Спершу Шафранський і Літун не змогли замкнути передачу Гірського, а на останніх секундах тайму Юрій Майгер перебуваючи в штрафному майданчику пробив вище воріт.

Початок другої сорокапятихвилинки розпочався з атак «Вишні», в складі якої на полі зявився Юрій Борис. Однак, загроза воротам Кантелюка йшла не від новобранця судововишнянців, а від лідерів команди Ігоря Краївського та Івана Смоли. Спершу Краївський вивів на ударну позицію Плювака та Кантелюк забрав мяча. А далі був гол. Іван Смола наважився на удар метрів з 25-ти і влучив у верхній кут воріт. Скоротивши рахунок підопічні Степана Михальчука спробували відразу ж і вирівняти становище, випустивши на поле третього номінального форварда Володимира Барановського. Однак оборона «Куликова» стояла стіною при захисті своїх володінь. Гості вдалися до дальніх ударів та м’яч після пострілів Смоли, Краївського та Брунця пролітав повз рамку воріт, або на висоті був Роман Кантелюк. Куликівці в свою чергу за першої ж можливості старалися провести швидку контратаку і стараннями Назара Літуна таки добиралися до воріт Котовича. На 75-ій хвилині після масованої атаки «Вишні» м’яч таки опиняється у воротах куликівської команди, однак, Юрій Майгер, який зіграв на добиванні після дальнього удару когось із своїх партнерів, перебував в положенні поза грою, відтак Юрій Карп’як взяття воріт не зафіксував. Відразу ж пробивають Борис та Брунець, Кантелюк виручає свою команду. А ось штрафним ударам у виконанні Смоли та Краївського бракує влучності. До основного часу арбітр додає 3 компенсовані хвилини, у які двічі команди могли змінити рахунок. Спершу Юрій Майгер не влучив у кут воріт, а після швидкого проходу Баглая «Вишню» врятував оборонець.

Тож 2:1 і куликівська дружина підтвердила слова свого почесного президента Андрія Панечка, сказані ним перед стартом групового турніру, що ФК «Куликів» повинен вийти до фіналу цьогорічного турніру.