LV_ФУТБОЛ

гостьова

«Куликів» – «Нива» Тернопіль 5:1 (4:1).

Арбітр: Ю.Суряк (Львів).

Голи: Ковалевський (7, 26), Мігалевський (19), Бойко (40), Любежанін (49) – Городецький (15).

Керівники ФК «Куликів» зробили доволі серйозні висновки з минулорічного пятого місця і доволі радикально оновили команду, перед якою стоятиме завдання боротися за звання переможця у вищій лізі. Відтак у матчі з юними футболістами з Тернополя у куликівській формі на футбольне поле вийшло одразу девять нових гравців, зокрема Михайло Гурка, Роман Ковалевський, Володимир Рацький, Андрій Баглай, Назар Либа. Також зіграв за куликівців і Ігор Мігалевський, який таким чином вирішив підтримати форму перед переглядом в одному із клубів.

Щодо самої гри, то вона пройшла за переваги куликівців. Вже на 7-ій хвилині після навісу Любежаніна Роман Ковалевський головою відправляє мяча у сітку. Щоправда, невдовзі тернополяни змогли скористатися невпевненими діями оборонців «Куликова» при створені штучного офсайду і зрівняли рахунок. Та протримався нічийний рахунок лише чотири хвилини, допоки Мігалевський після пасу Баглая знову невивів «Куликів» вперед. На 26-ій хвилині Ковалевський вдало відгукнувся на передачу з флангу і головою довів рахунок до 3:1. А під завісу тайму свій гол провів і Назар Бойко, який опинився сам перед воротами.

Другий тайм розпочався з чергового гола куликівської дружини. Ігор Мігалевський зробив націлену передачу на Олександра Любежаніна, який, як згодом виявилося встановив остаточний рахунок у цій грі. Хоча до кінця гри небезпечні нагоди і виникали, однак перевтіли їх у голи нікому із гравців обидвох команд так і невдалося.