«Карпати» Камянка-Бузька ФК «Куликів» 1:0 (1:0).

Арбітри: Ю.Грисьо, Ю.Суряк, Р.Пузанський (усі – Львів).

Гол: А.Мазур (14).

Попередження: Швед (27), А.Мазур (29), Костюк (48), Туревич (58), Горін (90) – Літун (47), Женюх (62).

«Карпати»: Мойсин, Туревич, Костюк, Когут, Іваник, Мацько, А.Мазур, Швед (Горін, 75), Карапінка, Фамуляк, Маскаль (Крачковський, 72).

«Куликів»: Кантелюк, Рацький, Яремчук (Марчук, 46), Гірський, Задорожний, Баглай, Женюх, Мацюра, Літун, Ковалевський (Головачук, 29), Бойко.

Ось і дійшов до свого завершення черговий «Меморіал Ернеста Юста». У фінальному матчі на стадіоні «Галичина» у селі Великий Дорошів зустрілися «Карпати» Камянка-Бузька та ФК «Куликів». Для минулорічних чемпіонів Львівщини «Карпат» це був вже другий виступ у фіналі цього престижного турніру (у 2006 році саме вони перемігши «Карпати-2» вибороли почесний приз), а ось для «Куликова» це був дебют. Ще одним цікавим фактом було те, що саме ці колективи зустрічалися у минулорічному «Меморіалі» і тоді після 1:1 в основний час перемогу в серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів св’яткувала команда Євгена Михайліва. Відтак, куликівці горіли бажанням реваншуватися за цю прикру поразку.

До гри обидві команди підійшли з деякими втратами. Так, «Карпатам» через травми не змогли допомогти  у цій грі Іван Федик, Андрій Баландюх та Віктор Поліванов. У куликівської команди травмованих не було, однак Сергій Шафранський та Ярослав Писько були задіяні у футзальному поєдинку в складі львівського «Динамо». Тож тренерам команд довелося шукати гідну заміну цим гравцям. Та з іншої сторони, вони отримали можливість, в так би мовити «бойових умовах», подивитися на найближчий резерв своїх команд.

Перші хвилини гри проходили в середині поля, команди наче придивлядися одна до одної і за перші десять хвилин поблизу воріт Мойсина та Кантелюка гострих моментів не виникало. Перший вибух емоцій у багаточисельної армії вболівальників стався на 11-ій хвилині. Після розиграшу кутового оборонці «Куликова» загубили досвідченого Василя Шведа, як опинився сам перед воротами. Та Василь вибачив суперників, пробивши головою з лінії воротарського майданчика над воротами. Доволі непогано відповіли на це і куликівські футболісти. Андрій Баглай був зупинений ціною фолу біля кута штрафного майданчикаі Юрій Грисьо призначив доволі небезпечний штрафний та Олег Женюх, який взявся пробивати, влучив у стінку. А далі була атака «Карпат» і гол. Андрій Мазур, отримав м’яча поблизу штрафного майданчика і миттєво оцінивши ситуацію пробив у верхній кут воріт. Роману Кантелюку, незважаючи на відчайдушний стрибок, довелося витягувати «смугастого» з сітки власних воріт. Гол-красень, і вчергове, ловимо себе на думці, що футбольна майстерність, навіть у 35-ти річному віці нікуди не пропадає. Потрібно, лише залишатися справжнім професіоналом і любити футбол, а не себе у футболі. Повівши в рахунку, підопічні Євгена Михайліва свідомо віддали ініціативу суперникам, та діючи чітко і злагоджено при обороні власних воріт не давали особливо розігнатися куликівцям, до того ж і самі за першої ж нагоди намагалися організувати швидку контратаку. Аби змінити події на полі Юрій Дубровний замість Романа Ковалевського, у якого гра, як кажуть не пішла, випускає на поле Сергія Головачука. Однак і ця рокіровка ніякої користі для «Куликова» в першому таймі не принесла. Сергій відразу ж потрапив у «лещата» захисту футболістів Камянки-Бузької і не зміг показати своє вміння забивати. А ось інший форвард куликівців Назар Літун час від часу загострював гру поблизу воріт Андрія Мойсина та завдати прицільного удару так і не зумів. Кінцівка першої половини гри пройшла під акомпонемент атак «Карпат». На 36-ій хвилині Андрій Баглай не дозволив завдати прицільного удару Степану Мацьку, через дві хвилини після пасу Шведа Андрій Мазур не зміг як слід обробити м’яч і, як наслідок, втратив нагоду пробити по воротах. Далі вже сам Швед не зміг замкнути простріл Мацька, а удар Івана Карапінки з гострого кута після пасу Григорія Фамуляка Роман Кантелюк відбив. Ще за хвилину Кантелюку знову довелося виручати свою команду після того, як з ним наодинці зостався Василь Швед. Тож, на відпочинок команди пішли за рахунку 1:0.

На другий тайм підопічні Юрія Дубровного вийшли з бажанням переломити хід гри і таки порадувати своїх багаточисельних вболівальників. Та перший по справжньому небезпечний момент створили лише на 57-ій хвилині, однак Сергій Головачук після пасу Тараса Гірського не пробив Мойсина. Далі команди грали в основному в центральній частині поля і протягом хвилин 12-15-ти до більш-менш небезпечних моментів можна віднести лише випади Літуна та Карапінки. Далі команди обмінялися дальніми пострілами Олега Женюха та Андрія Мазура. В останні 10-ть хвилин більш вікові гравці «Карпат» дещо підсіли фізично і куликівці почали штурм їх воріт. Хоча назвати це справжнім штурном тяжко. Так, футболісти Куликова провели достатньо багато атак, але для завершального удару їм чогось бракувало. В одному випадку, як Головачуку – швидкості, в іншому – як Баглаю, завершального точного пасу. А найреальнішу нагоду забити втратив Володимир Рацький, який минулого року виступав саме у складі «Карпат», однак у ситуації, яка як «п’ять копійок» була схожою на ту, в якій був на 11-ій хвилині Швед, пробив так, як і його колишній парнер, а тепер суперник – вище воріт. Тож перевести гру бодай у серію післяматчевих одинадцятиметрових ударів куликівцям невдалося. Як висловлювалися після гри вболівальники обидвох команд, напевне, це просто був день «Карпат». Кам’янко-Бузьких «Карпат», які вдруге в своїй історії стали переможцями «Меморіалу Ернеста Юста».

По завершенні гри команди-фіналісти отримали почесні грамоти, медалі та красені Кубки із рук керівників Федерації футболу Львівщини Ярослава Грися та Степана Понайди.