Арбітри: В. Кравченко, Т. Гринишена (обидва – Львів), Р. Давлятшин (Сокаль).
Голи: Квасюк (3), Павлів (12), Онисько (36, 39, 53, 55).
Попередження: Рацький (26).
«Куликів»: Венчак (Прищ, 82), Квасюк, Сидорко, Брунець (Гірський, 59), Михальчук, Бойко, Рацький (Сухій, 66), Шафранський, О. Павлів (Задорожний, 56), Личак (Бубен, 72), Онисько (Барановський, 60).
«Городок»: Вишнянчин (А. Павлів, 42), Гайлаш, Танечник, Осейко, Дуда, Юрчик, Сливка (Нагірний, 56), Чорненький, Франкович, Балух (Шеремета, 56), Майхер.
Юнаки: 1:6.

Оновлена куликівська команда свій дебютний поєдинок серед команд Прем’єр – ліги проводила перед власними вболівальниками. Суперником виступала команда з Городка, яка, власне як і Куликів, теж виступає в ролі дебютанта найвищого дивізіону львівського аматорського футболу. До звітної гри суперники в чемпіонатах області зустрічалися між собою чотири рази і у всіх цих поєдинках перемоги св’яткували куликівці. Так сталося і цього разу, в п’ятому  (невеличкий ювілей) очному побаченні цих самобутніх колективів.
Господарі активно увійшли у гру і вже на 3-ій хвилині повели в рахунку. Після розіграшу кутового Василь Квасюк виявився найспритнішим у воротарському майданчику гостей і переправив м’яча у сітку воріт. Відкривши рахунок підопічні Степана Михальчука й надалі контролювали хід гри і шукали можливості закріпити свою перевагу. І на 12-ій  хвилині знайшли свій шанс. Личак відпасував на Ониська, який вивів «на побачення» з воротарем  Павліва. Остап, свого шансу не втратив перекинувши м’яча через Вишнянчина. Після цього гості спробували перехопити ініціативу, однак оборонці «Куликова» не дали «розгулятися»  нападникам суперника і практично «виключили» їх з гри. Тож гострі моменти й наділі виникали лише поблизу воріт команди з Городка. На непоганих ударних позиціях опинялися Бойко, Личак, Павлів, однак надійно діяв у воротах Вишнянчин або «куля» пролітала повз рамку воріт. Декілька разів пробивав по воротах і досвідчений Павло Онисько, однак його ударам бракувало сили або влучності.  На 36-ій хвилині після розіграшу кутовго Рацький головою переправив м’яча у воротарський майданчик і Онисько випередивши воротаря відкрив лік своїм голам у формі «Куликова» в чемпіонаті області. А через три хвилини знаний бомбардир вже отримував чергові привітання партнерів по команді. Цього разу Павло отримавши передачу від Павліва метрів з 16-ти «смачно» приклався до м’яча і оформив «дубль». Розвівши з центра поля підопічні Василя Леськіва завдяки Майхеру заробили право на перспективний штрафний, однак його виконання не вийшло ефективним.
Маючи перевагу в чотири м’ячі господарі в перші хвилини другого тайму віддали ініціативу супернику і дозволили Майхеру завдати непоганого удару зльоту, щоправда прямо у руку Венчаку. Після цього куликівці знову взяли м’яч під свій контроль і протягом трьох хвилин стараннями Ониська, який таким чином оформив «покер» і очолив бомбардирські перегони, довели рахунок до 6:0. Спершу Павло вразив ворота гарматним пострілом під поперечину метрів з 25-ти, а через хвилину отримавши передачу в штрафному майданчику другим дотиком пробив повз Павліва, який ще наприкінці першого тайму змінив у воротах Вишнянчина. Після цього наставник Куликова зробив низку замін, які на перебігу подій на полі особливо не позначилися. Резервні гравці діяли не гірше за тих, кого вони змінили, єдине чого їм бракувало це точності при завершенні атак. Не раз і не два куликівці організовували перспективні атаки, однак бракувало або останнього точного пасу або вчасного удару по воротах. Зокрема, дві хороші нагоди втратив Барановський, який спершу після передачі Личака пробив вище воріт, а під завісу гри дещо заслабко пробив повз воротаря і захисник наздогнав м’яча перед пустими воротами. Були нагоди забити і в інших гравців господарів, зокрема у Василя Бубена. Непогану нагоду «розмочити» рахунок мали і гості. Після передачі від кутового прапорця у виконанні Чорненького головою пробивав Танечник, однак не влучив у ворота.
Таким чином куликівська команда свій виступ у когорті найсильніших команд області розпочала з впевненої перемоги. А наступної неділі на команду Степана Михальчука очікує вояж до лідера турнірних перегонів Кам’янки-Бузької.